שוק ההון מלא בהזדמנויות

בוא גם אתה ללמוד להרוויח מהן!

לפטופ מתנה לנרשמים עד סוף החודש

או התקשר עכשיו

073-3792312

קורסים בשוק ההון בכיתות קטנות או אחד על אחד עם מרצה (VIPׂ)

סוחרים עם צוות האנליסטים בחדרי המסחר במכללה בכל יום

התראות מסחר עם מעל ל-85% בהצלחה בשנת 2015

מנטור אישי לכל סטודנט לאחר סיום הקורס

המכללה המובילה בישראל ללימודי שוק ההון

אודות
מכללת אופק שוקי הון הינה המכללה המובילה בישראל ללימודי שוק ההון. צוות המרצים במכללה מורכב ממיטב הסוחרים בישראל ומאנליסטים בכירים בתעשייה. הקורסים במכללה נחשבים למתקדמים ביותר בעולם. בין הקורסים הפופולרים במכללה אפשר למצוא קורס לימודי השקעות, קורס שוק ההון כללי, קורס מסחר יומי בוול סטריט, קורס מסחר במניות וחוזים עתידיים. צוות המכללה מעניק לסטודנטים מעטפת מקצועית גם במהלך הקורס וגם אחריו כדי לאפשר לסטודנטים במכללה להיות תמיד בחזית הטכנולוגית והלימודית על ידי חדר מסחר הפעיל לתמיכת הסטודנטים במשך כל שעות פעילות הבורסות ובנוסף צוות אנליסטים זמין בכל עת לטובת הסטודנטים.
סטודנטים ממליצים
דניאל כהן
בן דרור
רציתי לומר תודה. כשהגעתי אליכם הייתי אחרי כמה קורסים בכל מיני מכללות שבהן לא מצאתי את עצמי ובסופו של דבר סיימתי ללא יכולת אמיתית להרוויח כסף. כשהגעתי לשיעור הראשון במכללת אופק הבנתי שזה לא עוד קורס להעביר בו את הזמן. זה המקום לאנשים שרוצים לסחור כמקצוע והכי חשוב באמת לעשות כסף. ממליץ לכולם!
אחרי שהתעסקתי בתחום המסחר היומי כשלוש שנים ועברתי קורסים(מט"ח בעיקר) היו לי לא מעט עליות וירידות בעיקר ירידות:) החלטתי שאני רוצה לקחת את התחום באופן הכי מקצועי שיכול להיות.לאחר מעקב ארוך אחרי הסקירות של דמיאן וניסיון של מספר ימים בחדר המסחר הבנתי שמדובר פה במכללה יוצאת דופן שנותנת שקיפות ויחס מיוחד לסטודנטים
 
 
תומר בריק
דודי שם טוב
כשהגעתי למכללה בפעם הראשוני דמי קיבל אותי בידיים פתוחות עשה לי סיור במקום, נתן לי הסברים על מה אני הולך לעבור בקורס והראה לי את החדר מסחר.לאחר מכן הוביל אותי לכיתת הלימוד. במהלך הקורס שוק ההון אלכס המרצה נתן לי ארגז כלים הדרוש כדי להשיג רווחים מהירים במסחר יומי. זה הרגיש כאילו הוא נותן לי דרך עם אבנים צהובות שאם אני אלך בדרך בלי לזוז סנטימטר אני ארוויח כסף והרבה וכך היה! תודה רבה למכללת אופק על הכל.
 
אין ספק שלקחת קורס שוק ההון במכללת אופק הייתה אחת ההחלטות הטובות שעשיתי בחיי. אני מצליח כיום בזכות הידע שקיבלתי במכללה לייצר הכנסה חודשית מהבית בהשקעה של מספר שעות ביום.אז לכל המתלבטים שמעוניינים ללמוד ולא בטוחים איפה ואיך,מכללת אופק זה המקום.
תודה רבה לכל צוות המרצים !
LandIt.co.il | מערכת לבניית דפי נחיתה